Šicí stroje z www.strima.com

Katalog náhradních dílů

Číslo Kód Název výrobku
1 G5377-139-000
2 167-67006
3 167-85404
4 G5333-119-000 Šroub M2 L=4
5 SM-4030801-SC Šroub M3 X 8
6 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
7 WP-0320500-SC Náhradní díl
8 NM-6040001-SC Náhradní díl
9 SM-8041552-TP Šroub M4 L=15
10 G5321-119-000 WORKPIECE GUIDE Náhradní díl
11 G5328-116-000 WORKPIECE GUIDE Pružina A
12 G5328-116-A00 WORKPIECE GUIDE Pružina B
13 167-68103
14 SM-6062502-TP Šroub M6 L=25
15 SM-8030802-TP Šroub M3X0.5 L=8
16 SM-8044002-TP Šroub M4X0.7 L=40
17 WP-0430800-SC Náhradní díl
18 NM-6040001-SC Náhradní díl
19 166-71703 GUIDE Náhradní díl
20 166-71802 Náhradní díl BUSHING
21 G5329-116-000
22 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
23 SM-3030601-SC Šroub M3X0.5 L=6
24 166-97005
25 SM-6031202-TP Šroub M3X0.5 L=12
26 167-66511 WORKPIECE GUIDE Náhradní díl, RIGHT
27 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
28 166-97104 Náhradní díl
29 SS-1060610-SP Šroub 3/32-56 L=5.5
30 166-72602 Náhradní díl
31 SM-6063002-TP Šroub M6 L=30
32 WS-0610002-KN Pružina WASHER 6.1X12.2X1.5
33 WP-0641601-SC Náhradní díl
34 167-66701
35 167-66800 Náhradní díl
36 SM-8050602-TP Šroub M5 L=6
37 167-66909
38 177-58954 Náhradní díl
39 166-56209 LIGHT Náhradní díl (2)
40 SM-6052502-TP Šroub M5X0.8 L=25
41 166-56100 LIGHT Náhradní díl (1)
42 SM-6051602-TP Šroub M5X0.8 L=16
43 185-51002
44 SM-0040601-SC Šroub M4 X 0.7 L=6
45 G5338-116-000 Náhradní díl
46 167-24403 Náhradní díl
47 WP-0531000-SC Náhradní díl
48 WS-0510002-KN Pružina WASHER
49 167-75900
Zpět