Šicí stroje z www.strima.com

Katalog náhradních dílů

Číslo Kód Název výrobku
1 M8601-518-DB0
2 HL-0145300-23
3 HL-0145300-22
4 M8604-518-0A0 Náhradní díl
5 HC-0108022-10
6 HC-0288010-20
7 HC-0188033-20
8 HC-0342056-20
9 HC-0188010-30
10 GBR-01713000 Náhradní díl
11 SL-4030881-SC Šroub M3X8
12 NM-6030001-SC Náhradní díl
13 M8603-521-AA0
14 M1003-518-000
15 M1005-518-000
16 SL-4031481-SC Šroub M3 X 14
17 HT-0024600-00 Náhradní díl
18 HG-0032700-00
19 SL-4031081-SC Šroub M3 X 10
20 M9609-171-000
21 SL-4031481-SC Šroub M3 X 14
22 HT-0025700-00 Náhradní díl
23 E9628-252-000 Náhradní díl
24 HX-0033900-0C
25 M8602-529-0B0-A Náhradní díl
26 M1001-521-000
27 SL-4030891-SC Šroub M3X8
28 HT-0025700-00 Náhradní díl
29 SL-4031281-SC Šroub M3 X 12
Zpět