Šicí stroje z www.strima.com

Katalog náhradních dílů

Číslo Kód Název výrobku
1 252-98209
2 G5110-117-000 SUPPORT Náhradní díl , RIGHT
3 SM-6062002-TP Šroub M6 L=20
4 G5146-119-C00 SLIDE Náhradní díl
5 SM-6051202-TP Šroub M5X0,8 L=12
6 WS-0510002-KN Pružina WASHER
7 G5108-119-000 Náhradní díl
8 G5125-117-A00
9 SM-6053002-TP Šroub M5X0.8 L=30
10 WS-0510002-KN Pružina WASHER
11 SM-6065002-TP Šroub M6 L=50
12 NM-6060001-SC Náhradní díl
13 G5122-117-000
14 NM-6050001-SC Náhradní díl
15 G5126-117-000 Náhradní díl
16 G5132-116-B00 FOLDING Náhradní díl
17 SM-6031202-TP Šroub M3X0.5 L=12
18 NM-6030001-SC Náhradní díl
19 G5130-116-D00 FOLDING PLATE Náhradní díl, RIGHT A
20 SM-6051552-TP Šroub M5 L=15
21 SM-6031202-TP Šroub M3X0.5 L=12
22 NM-6030001-SC Náhradní díl
23 G5130-116-C00 Náhradní díl, RIGHT
24 G5130-116-D00 FOLDING PLATE Náhradní díl, RIGHT A
25 G5129-116-C00 Pružina
26 G5140-116-000 FLAP Náhradní díl
27 SM-5040451-SC Šroub M4X0.7 L=4
28 G5847-116-000 Náhradní díl SCREW
29 G5124-117-000
30 SM-4030401-SC Šroub M3x4.5 L=4
31 WP-0320500-SC Náhradní díl
32 252-98415 FOLDING Náhradní díl, RIGHT
33 252-98613
34 G5151-116-C00
35 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
36 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
37 WP-0430800-SC Náhradní díl
38 253-77300 Náhradní díl
39 SM-8040402-TP Šroub M4X0.7 L=4
40 WP-0450801-SD Náhradní díl
41 185-59005 Náhradní díl
42 183-02505
43 SM-6051202-TP Šroub M5X0,8 L=12
44 WS-0510002-KN Pružina WASHER
45 SM-6031002-TP Náhradní díl
46 NM-6030001-SC Náhradní díl
47 SM-6042502-TP Šroub M4X0,7 L=25
48 NM-6040001-SC Náhradní díl
49 G5148-116-C00
50 167-01005 Pružina
51 G5149-116-C00 FLAP PRESSER Náhradní díl, RIGHT
52 SM-8030502-TP Šroub M3 L=5
53 G5410-116-AA0 Náhradní díl
54 PC-0105070-00 Náhradní díl
55 168-09303 GNáhradní dílENT CLAMP, G=8-14
56 168-09501 GNáhradní dílENT CLAMP, RIGHT G=16-20
57 167-78508 GNáhradní dílENT CLAMP RUBBER, RIGHT
58 168-07117 Náhradní díl
59 WP-0430800-SC Náhradní díl
60 NM-6040001-SC Náhradní díl
61 NM-6040001-SC Náhradní díl
62 SM-6044002-TP Šroub
63 SM-6041002-TP Šroub M4 L=10
64 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
65 WP-0430800-SC Náhradní díl
66 G5402-116-AA0 Náhradní díl
67 G5143-116-A00 Náhradní díl
68 G5149-116-000
69 SM-6041002-TP Šroub M4 L=10
70 WS-0410002-KH Pružina WASHER M4
71 WP-0430800-SC Náhradní díl
72 252-98852
73 253-32255 Náhradní díl
74 252-98803
75 253-32206 Náhradní díl
76 252-99108 Náhradní díl SEAL
77 SM-1040601-SC Šroub M4X0.7 L=6
78 167-04801 GNáhradní dílENT CLAMP RUBBER, RIGHT
79 167-04900 GNáhradní dílENT CLAMP RUBBER FOR THICK MAT.
80 G5152-119-E00 Náhradní díl
81 G5152-119-G00 Náhradní díl
82 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
83 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
84 WP-0430800-SC Náhradní díl
85 PX-0551010-00 Náhradní díl
86 PV-0151180-00 Náhradní díl
87 PV-0100110-00 Náhradní díl
88 SS-7110840-SP Šroub 11/64-40 L=7.8
Zpět