Šicí stroje z www.strima.com

Katalog náhradních dílů

Číslo Kód Název výrobku
1 NM-6040001-SC Náhradní díl
2 183-02000 Náhradní díl
3 SM-6041002-TP Šroub M4 L=10
4 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
5 183-02109
6 183-02208 Pružina
7 G5132-116-B00 FOLDING Náhradní díl
8 NM-6030001-SC Náhradní díl
9 SM-6032002-TP Šroub M3X0.5 L=20
10 183-02307 Náhradní díl, LEFT
11 SM-6052502-TP Šroub M5X0.8 L=25
12 252-98316 FOLDING Náhradní díl, LEFT
13 252-98514
14 183-02406 Náhradní díl, LEFT
15 SM-6051202-TP Šroub M5X0,8 L=12
16 WS-0510002-KN Pružina WASHER
17 SM-6031002-TP Náhradní díl
18 NM-6030001-SC Náhradní díl
19 SM-6042502-TP Šroub M4X0,7 L=25
20 NM-6040001-SC Náhradní díl
21 185-59005 Náhradní díl
22 167-01005 Pružina
23 PC-0105070-00 Náhradní díl
24 SM-6041002-TP Šroub M4 L=10
25 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
26 WP-0430800-SC Náhradní díl
27 G5410-116-AA0 Náhradní díl
28 G5402-116-AA0 Náhradní díl
29 PX-0551010-00 Náhradní díl
30 185-82908
31 185-82205
32 PV-0151180-00 Náhradní díl
33 PV-0100110-00 Náhradní díl
34 SM-6044002-TP Šroub
Zpět