Šicí stroje z www.strima.com

Katalog náhradních dílů

Číslo Kód Název výrobku
1 253-36900
2 G5109-117-000 SUPPORT Náhradní díl, LEFT
3 183-00806
4 G5108-119-000 Náhradní díl
5 SM-6051202-TP Šroub M5X0,8 L=12
6 WS-0510002-KN Pružina WASHER
7 183-00905
8 183-01002
9 253-77300 Náhradní díl
10 183-01101 Náhradní díl
11 185-82809
12 SS-6111610-SP Šroub 11/64-40 L=16
13 SM-6051802-TP Šroub M5 L=18
14 185-66604 Náhradní díl
15 183-01408 CYLINDER Náhradní díl
16 SS-7111120-SP Šroub
17 183-01507 Náhradní díl
18 185-64302
19 SS-9111010-SP Šroub 11/64-40 L=9.5
20 183-01705 Náhradní díl SHAFT G=8-14
21 183-01804 Náhradní díl SHAFT G=16-20
22 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
23 NM-6040001-SC Náhradní díl
24 183-01903
25 SM-6052502-TP Šroub M5X0.8 L=25
26 G5140-116-000 FLAP Náhradní díl
27 G5151-116-C00
28 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
29 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
30 WP-0430800-SC Náhradní díl
31 NM-6040001-SC Náhradní díl
32 G5148-116-000 FLAP PRESSER PIVOT Náhradní díl
33 G5149-116-C00 FLAP PRESSER Náhradní díl, RIGHT
34 SM-8030502-TP Šroub M3 L=5
35 168-09303 GNáhradní dílENT CLAMP, G=8-14
36 168-09501 GNáhradní dílENT CLAMP, RIGHT G=16-20
37 167-78508 GNáhradní dílENT CLAMP RUBBER, RIGHT
38 168-07109 Náhradní díl
39 SS-7110840-SP Šroub 11/64-40 L=7.8
40 SM-5040655-SN Šroub
41 G5124-117-000
42 SM-4030401-SC Šroub M3x4.5 L=4
43 WP-0320500-SC Náhradní díl
44 PA-2506001-00 Náhradní díl
45 PC-0151070-00 Náhradní díl
46 G5143-116-A00 Náhradní díl
47 G5154-116-000 Pružina ANCHOR PALTE
48 SM-6041002-TP Šroub M4 L=10
49 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
50 WP-0430800-SC Náhradní díl
51 SM-1040601-SC Šroub M4X0.7 L=6
52 167-04801 GNáhradní dílENT CLAMP RUBBER, RIGHT
53 167-04900 GNáhradní dílENT CLAMP RUBBER FOR THICK MAT.
54 G5152-119-H00 Náhradní díl
55 G5152-119-F00 Náhradní díl
56 PV-0105080-00 Náhradní díl
57 PJ-3040405-04 Náhradní díl
58 185-82205
59 185-83005
60 252-98852
61 253-32255 Náhradní díl
62 252-98803
63 253-32206 Náhradní díl
64 252-99108 Náhradní díl SEAL
65 SM-8040402-TP Šroub M4X0.7 L=4
66 WP-0450801-SD Náhradní díl
67 WP-0430800-SC Náhradní díl
68 NM-6040001-SC Náhradní díl
Zpět