Šicí stroje z www.strima.com

Katalog náhradních dílů

Číslo Kód Název výrobku
1 254-58001
2 254-58100
3 254-61203
4 251-52109 Šroub
5 254-58209
6 254-58308
7 SM-6030602-TP Šroub M3X0.5 L=6
8 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
9 254-58407
10 SM-6030602-TP Šroub M3X0.5 L=6
11 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
12 254-60304
13 SM-6030802-TP Šroub
14 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
15 254-58506
16 SM-6030602-TP Šroub M3X0.5 L=6
17 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
18 E5284-531-000 Náhradní díl 16 MXL B
19 SM-8030302-TP FLANGE SET Šroub
20 GEB-03310000
21 RE-0300000-K0 Náhradní díl
22 254-58605 Náhradní díl
23 A5022-008-000
24 GEB-03321000
25 SD-0600341-TP HINGE Šroub 6.0 / H=3.4
26 254-58704
27 SM-6030602-TP Šroub M3X0.5 L=6
28 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
29 WP-0320501-SC Náhradní díl
30 254-58803
31 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
32 WP-0430801-SC Náhradní díl
33 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
34 254-59009
35 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
36 WP-0430801-SC Náhradní díl
37 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
38 SB-1080002-00
39 WP-0820526-SD Náhradní díl
40 254-58902
41 NS-6110530-SP Náhradní díl
42 254-59108
43 G2621-270-000
44 254-59256
45 254-59207
46 254-59306
47 SS-8110510-SP Šroub 11/64-40 L= 4.5
48 WP-0430801-SC Náhradní díl
49 SM-6042502-TP Šroub M4X0,7 L=25
50 254-59603
51 254-59512
52 SM-6041202-TP Šroub M4X0.7 L=12
53 WP-0430801-SC Náhradní díl
54 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
55 254-60411
56 SM-5040655-SN Šroub
57 254-59405
58 254-59702
59 SM-0030801-SC Šroub M3 X 8
60 254-59801
61 254-60601
62 SS-6110610-TP Šroub 11/64-40 L=6
63 254-31701
64 SS-5110710-SP Šroub 11/64-40 L=7
65 183-36800
66 254-60502
67 SS-7151330-SP Šroub 15/64-28 L=13.0
68 SM-6031002-TP Náhradní díl
69 WS-0310002-KN Pružina WASHER M3
70 PA-1601527-00
71 254-54356
72 SM-6033852-TP
73 254-60759
74 254-60858 Náhradní díl
75 254-60957
76 254-54257
77 SD-0600341-TP HINGE Šroub 6.0 / H=3.4
78 254-74503
79 254-61401
80 SM-6040602-TP Šroub M4 L=6
81 WS-0410002-KN Pružina WASHER M4
82 254-20902
83 SM-6066052-TP
84 WS-0610002-KN Pružina WASHER 6.1X12.2X1.5
85 WP-0641601-SC Náhradní díl
86 183-31306
87 SM-6062502-TP Šroub M6 L=25
88 WP-0641601-SC Náhradní díl
89 WS-0610002-KN Pružina WASHER 6.1X12.2X1.5
90 254-59900
91 SM-6062502-TP Šroub M6 L=25
92 254-60007
93 SS-6110810-TP Šroub 11/64-40 L=8
94 254-60106
95 169-34606
Zpět